תוכן עניינים

אחסון אתר WORDPRESSהקמת אתר וורדפרס יכולה מאוד להועיל לעסק שלכם. באמצעות אתר אינטרנט תוכלו לבנות קהל אוהדים, לקרב אותם אליכם, להגיע ליותר אנשים שייחשפו לעסק שלכם, לשווק את המוצרים/השירותים שלכם ולהגדיל את ההכנסות שלכם. בניית אתר וורדפרס מקצועי כדאי שתיעשה על ידי חברת בניית אתרים מנוסה הבקיאה ברזי התחום ומכירה גם בצרכי העסק ובהתאמות הנדרשות לאתר בתחילת דרכו על מנת להתחיל להשתלב במנוע החיפוש של גוגל. אחסון אתר WORDPRESS הוא בעצם השטח הוירטואלי עליו יושב האתר שלכם והוא זה שמחבר בין הגולשים לבין קבצי האתר שלכם ומאפשר לכם לחשוף את האתר לאותם גולשים.

כמה עולה לי אחסון אתר WORDPRESS?

אחסון אתר WORDPRESS עשוי לעלות לכם כמה עשרות שקלים בחודש עבור אתר אחד. ישנם כמה סוגים של שירותי אחסון, כמו גם כמה פרמטרים שונים המשפיעים על מחיר השירות. בראש ובראשונה, מחיר האחסון ייקבע בדרך כלל לפי סוג האחסון. אחסון שיתופי למשל הנו חשבון אחסון שעליו יהיו כמה אתרים לפחות על אותו החשבון. הוא מתאים למי שיש לו הרבה אתרים קטנים ומעוניין לחסוך בעלויות על השרתים. שירות זה פחות מתאים למקדמי אתרים למשל המעוניינים להקים רשת של אתרי תמיכה שכן הקישורים בין האתרים יהיו מאותה כתובת IP. אחסון VPS, כלומר שרת וירטואלי, יתאים יותר לנושא זה שכבר גם בשרת זה ניתן לאחסן כמה אתרים רק שכל אחד מהם מקבל בתוך השרת משתמש בפני עצמו וניתוב אייפי שונה. כמו כן תוכלו לרכוש אחסון ייעודי במידה ויש לכם אתר אחד. הוא מעט יקר יותר מהשאר ברמת ההוצאה החודשית אך ממקד את כל עבודת השרת, נפח התעבורה ושטח האחסון לאתר האחד שלכם. זכרו כי בחירת סוג האחסון וחבילת השירות שלכם הנה קריטית למהירות האתר שלכם ועל כן קריטית לשביעות רצון הגולשים שלכם ולקידום בגוגל.

מהם הגורמים המשפיעים על מחירי חבילות האחסון?

מלבד סוג האחסון יש עוד גורמים המשפיעים על מחיר חבילת האחסון שתרכשו. ביניהם: החברה עצמה ואיך היא מתמחרת את שירותיה, האם מדובר בחברה ישראלית/בחו"ל, גודל החברה ממנה אתם רוכשים שטח אחסון, רמת השירות שאתם מקבלים, גודל נפח האחסון ונפח התעבורה שאתם מקבלים במסגרת החבילה, כמות הדומיינים אליהם אתם מוגבלים במסגרת החבילה, האם אתם מקבלים גם תעודת SSL ועוד.

הבדלים בין חברות אחסון אתר WORDPRESS שונות:

בגדול כל חברת אחסון המציע שרתי אחסון של לינוקס עשויה להתאים לכם לצורך אחסון אתר WORDPRESS. בין החברות השונות יש הבדלים, יתרונות וחסרונות שיהיה עליכם לקחת בחשבון כאשר אתם בוחרים חבילת אחסון וחברה ממנה אתם רוכשים את האחסון. שרת מותאם לאתרי וורדפרס יכלול בדרך כלל גם כמה התאמות פנימיות מיוחדות לאתרים מסוג זה ולכן כדאי לקנות שרת ייעודי לאחסון אתרי וורדפרס. דברים חשובים שיכולים להבדיל בין החברות השונות:
  • רמת השירות.
  • מה אתם מקבלים במסגרת החבילה.
  • מהירות השרת
  • רמת האבטחה והחשיבות שהחברה מייחסת לאבטחת האתר שלכם.
  • שפת השירות.
  • מיקומו הפיזי של השרת.
  • מחיר
  • ועוד.

אחסון אתר WORDPRESS – אז איך נבחר את החבילה המתאימה ביותר עבורנו?

כעת שאתם מכירים את רוב (או כל) הפרמטרים החשובים בבחירת שרת אחסון אתר WORDPRESS הגיע הזמן לקבל החלטה לאיזו חברת אחסון להירשם. השאלה העיקרית שאתם צריכים לשאול את עצמכם הוא מה יהיה גודל האתר שלכם וסוגו. אם אתם צריכים אתרי תמיכה רבים למשל, ייתכן ושרת VPS יתאים לכם יותר. במידה ואתם זקוקים לאתר תדמית לעסק והוא יהיה האתר היחיד שלכם אז כמובן ששרת ייעודי יתאים יותר.

סרטון על אחסון אתר WORDPRESS

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email