תוכן עניינים

אחסון אתר MAGENTOאחסון אתר MAGENTO -מג'נטו היא מערכת ניהול תוכן המתמחה בניהול חנויות סחר אלקטרוני. חנויות אלקטרוניות הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו בשנים האחרונות, במיוחד עם הכניסה של אמזון לישראל ועלייה ברמת הפופולריות בהזמנות אונליין בקרב ישראלים. אם בעבר ישראלים היו פוחדים לשים את האשראי שלהם באינטרנט ולרכוש אונליין, היום רובם הישראלים רוכשים רק אונליין וחנויות פיזיות מרגישות את זה. בגדים, נעליים, צעצועים וכל דבר למעשה הופך להיות נגיש אונליין ואנשים מרגישים יותר בנוח לבצע רכישות אונליין. אם הבנתם את זה ואתם מקימים חנות אונליין משלכם על פלטפורמת מג'נטו הנחשבת למומלצת ביותר בתחום בניית האתרים לחנויות מסחר אלקטרוני, הרי שכדאי שתדעו גם איזה אחסון מתאים לאתר שלכם.

מהי מערכת ניהול התוכן של MAGENTO?

מערכת הניהול של מג'נטו היא פלטפורמת חנות אלקטרונית שניתן לחבר לאתר וורדפרס ובכלל להקים אתר חנות אלקטרונית. פלטפורמה זו נחשבת למובילה בתחום החנויות המקוונות ואם לא בא לכם להשקיע עשרות אלפי שקלים על פיתוח חנות סחר אלקטרוני מאפס בשפות תכנות עם פאנל ניהול נוח – הרי שכדאי פשוט להשקיע כמה אלפי שקלים בבניית חנות אלקטרונית מקצועית באמצעות MAGENTO.

דגשים חשובים לבחירת אחסון אתר MAGENTO:

  • בדקו שאתם מקבלים תעודת SSL שתהפוך את האתר שלכם לחיבור מאובטח HTTPS זה חשוב מאוד באתרי סחר אלקטרוני ובכלל בכל אתר כיום.
  • מכיוון שמדובר באתר שיש בו מידע רגיש של משתמשים כמו כתובות מגורים, פרטי אשראי וכד' – חשוב לוודא שרמת האבטחה של השרת היא מהגבוהות ביותר הקיימות היום.
  • בדקו כיצד עובד הגיבוי של האתר שלכם בשרת האחסון שאתם הולכים לקנות והאם תקבלו שחזור בחינם בקלות ובמהירות במקרה והאתר ייפול.
  • האם אתם מקבלים אימייל ייחודי עם כתובת האתר שלכם?
  • חשוב לקחת שרת אחסון שהגלישה בו תהיה מהירה ונוחה גם במקרה של כמות גולשים גדולה.
  • נפח אחסון מספיק – אם יש לכם הרבה מוצרים להעלאה ואתם מתכננים להביא אלפי אנשים ביום לחנות שלכם אתם רוצים אתר עם שטח תעבורה גדולה ונפח אחסון גדול.
  • בדקו האם יש לכם מערכת CPANEL נוחה בחשבון האחסון שלכם.
  • האם שירות הלקוחות זמין 24/7 למקרה של תמיכה טכנית וצרכים מיוחדים או תקלות באתר?

מה קורה במידה ובוחרים אחסון לא טוב?

אחסון אתר MAGENTO הוא אחסון ייעודי המותאם לאתרים מסוג זה המאופיינים בתכנים רבים ונפח פעילות גבוה. אחסון לא מתאים יכול לגרום לאתר שלכם לעבוד באיטיות, לגולשים לעזוב את האתר במהירות, לפגוע בקידום של האתר בגוגל, לפגוע בחוויית השימוש באתר, ליצור דפי שגיאה בעדכון גרסאות המערכת ועוד. לבחירת האחסון שלכם יש חשיבות עליונה לתפעול האתר וחוויית השימוש בו, לאופן שבו גולשים ייהנו לקנות מכם ולחזור את אתר החנות שלכם בעתיד ואף להמליץ עליה. אל תזלזלו בבחירת האחסון המתאים.

אחסון אתר MAGENTO- האם המחיר משחק פקטור?

זה נכון שבעסקים אנו מעוניינים לחסוך בהוצאות כמה שניתן כדי למקסם רווחים אולם כאשר מדובר בהבדלים זניחים של כמה עשרות שקלים בחודש לפה או לפה, כמובן שאנו רוצים את שרת האחסון הטוב ביותר. חשוב להבין כי אחסון שעולה לנו 30 שקל בחודש ואחסון שעולה לנו 80 שקל בחודש מספקים לנו שטח תעבורה, נפח חיפוש וכמובן גם תמיכה שונה. אתם רוצים שרת מהיר, מאובטח, איכותי, עם תמיכה מהירה ולבבית במקרה הצורך. אתר שיפול מהאוויר ולא יעלה במהירות בחזרה בשל תמיכה לקויה או בעיות עם השרת – עשוי לגבות מכם מחיר כבד יותר מאשר עוד כמה עשרות שקלים בחודש שתשלמו על חברת אחסון טובה יותר.

סרטון על אחסון אתר MAGENTO

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email