תוכן עניינים

שרת CLOUD STORAGEשרת אחסון הוא שרת ייעודי הנמצא על מחשב הממוקם איפשהו בארץ או בעולם (חוות שרתים אם תרצו). כדי להעלות אתר אינטרנט לאוויר ושגולשים יוכלו להיכנס לאתר ולהיחשף למידע שלכם דרך רשת האינטרנט אתם תצטרכו להעלות את האתר שלכם לשרת אחסון מסוים. בשורה התחתונה – יש חוות שרתים ואתם משלמים להן באופן ישיר או דרך חברות אחסון המייצגות אותן כדי לחכור למעשה "חלקת אדמה" על אותם שרתים ולאחסן עליהם את האתרים שלכם. גודל המשאבים המוקצים לכם תלויים בסוג השרת שאתם רוכשים, בגודל החבילה וכו'. שרת CLOUD STORAGE הוא למעשה אחסון בענן ונחשב לאחד מסוגי השרתים היותר פופולריים.

ההבדל בין שרת CLOUD STORAGE לשרתים אחרים:

ישנם שלושה סוגי שרתים עיקריים: אחסון ייעודי, אחסון ענן ואחסון VPS. האחסון הייעודי הוא למעשה שרת שלכם שאתם שוכרים וכביכול יש לכם בעלות עליו ואתם מתאימים את השרת לצרכים שלכם. זהו שרת מצוין עבור מי שצריך לבצע התאמות מיוחדות לאתר שלו או להקצות כמות גדולה של משאבים לאתר אחד. החיסרון הוא כמובן מחיר השרת אשר גבוה יותר מסוגי השרתים האחרים בדרך כלל. שרת VPS (שרת וירטואלי פרטי) הנו שרת שיתופי שאתם יכולים להעלות עליו כמה אתרים ואתם מחליטים כמה משאבים להקצות לכל אתר. כל אתר יזכה לIP שונה, משתמש שונה ומשאבים המוקצים לו בהתאם למה שתבחרו. על כן מדובר בפתרון נהדר למי שיש כמה אתרים ורוצים שקישורים ביניהם לא יפגעו מבחינת קידום אורגני למשל, או חברת בניית אתרים המסייעת ללקוחותיה עם שירותי אחסון מוזלים מבלי שאתרים אחרים יפגעו בהם או ישפיעו על מהירות הגלישה באתרים שלהם וכו'. השרת האחרון היא שרת CLOUD STORAGE או אחסון בענן אם תרצו. מדובר למעשה בשרתים מרכזיים המאפשרים לשכור עליהם שטח אחסון ולהשתמש בו לצורך העלאת אתרים, הרצת פרויקטים ואחסון קבצים. אתם אולי עושים שימוש בדרופבוקס או גוגל דרייב שכן אלה שרתי אחסון בענן. הקבצים שלכם מאוחסנים על כמה שרתים שונים ועל כן תמיד מגובים בענן. כמו כן אתם יכולים להתאים את המשאבים שלכם בהתאם לצרכים שלכם ולחסוך תשלום עבור משאבים מיותרים בחבילה. אם לדוגמה אתם מנהלים אתר חנות שיש פעם או פעמיים בשנה שיש באתר יותר מכירות ותנועה של גולשים ואתם לא רוצים שהאתר יקרוס תחת הלחץ מצד אחד בתקופה זו אך לא רוצים לשלם עבור חבילה גדולה ביתר חודשי השנה – זהו האחסון המתאים עבורכם.

אז מי זקוק לשרת בענן?

כל מי שיש לו אתרים עם פעילות דינמית הנדרשת לשינויים ואתם רוצים לשלם בהתאם לצרכים הנקודתיים והזמניים. מי שרוצה שהקבצים שלו יהיו מגובים על כמה שרתים כך שבמקרה של קריסה של שרת אחד הקבצים עדיין יהיו בטוחים ובאוויר.

היתרונות של שרת בענן Cloud Storage:

  • גיבוי בטוח וטוב יותר של הקבצים שלכם.
  • מחיר מוזל יותר משרת ייעודי אך פועל כמו שרת ייעודי.
  • דינמיות רחבה לכל השימוש שלכם בשרת ותשלום רק לפי הצורך שלכם.
  • ניתן להרחבה/הצרה של המשאבים בקלות גם כאשר אתם רוצים לפתוח אתרים נוספים ו/או להרחיב אתר קיים או כמובן להסיר אתרים.

Cloud Storage-  ממי קונים וכמה עולה?

ישנן חברות אחסון רבות המציאות אחסון CLOUD STORAGE איכותי. גם אצלנו באתר תוכלו למצוא מגוון חבילות מרשימות במחיר משתלם במיוחד, אולם לנוחיותכם תוכלו גם לסרוק את האינטרנט לחפש הצעות מחיר נוספות אם אתם חפצים בכך. אנו מתחייבים לספק לכם שירות לקוחות, בעברית, ברמה הגבוהה ביותר ומתוך אהבה רבה למקצוע ולהענקת ערך לכל לקוח שלנו.

סרטון על שרת Cloud Storage

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email